منوي اصلي

صفحه اصلي

درباره ما

  نکاتی برای آرایش پردوام

 آرایش برای چشم های مختلف

 نکاتی در مورد زیورآلات

 رژیم های غذایی ضد چروک

 نواع ماسک های طبیعی

 چند نکته در مورد ابرو

 سالن زیبایی سارا شفیعی

 پرسش و پاسخ

 موارد آموزشی در کلاس گریم و میکاپ

 موارد آموزشی در کلاس رنگ و مش

  موارد آموزشی در کلاس شنیون

 خدمات جدید آرایشی

 آرشيو خبرها

 آرشيو مقالات

 تماس با ما

 ارسال ايميل


 
آرایش برای چشم های مختلف
 
 
1-چشم های ریز:پلک چشم را با سایه های استارپودر و شاینی روشن کرده تا برجسته تر بنظر برسد،خط چشم بالا را نسبت به حالت عادی پهن تر با دنباله بلندتر می کشیم و حتما زیر چشم را با مداد سفید چرب روشن می کنیم و از ریمل فراوان استفاده می کنیم.
2-چشم های درشت برجسته: پلک چشم را با استفاده از سایه های مات،تیره کرده و ترجیها خط چشم بالا را نازک کشیده و اصلا برای زیر چشم از خط چشم یا مداد استفاده نمیکنیم و داخل لثه را با مداد چرب تیره مشکی می کنیم. ریمل با حجم کم و به سمت خارج چشم زده می شود.
3-چشم های سربالا:گوشه خارجی خط چشم را کوتاه کشیده و گوشه خارجی سایه را به شکل افقی و خوابیده می کشیم.از کشیدن هر خطی که به سمت بالاست در گوشه خارجی چشم خودداری شود چون صورت را بدجنس و خشن خواهد کردو خط چشم را جلوی چشم به شکل افقی می کشیم تا اصلا گوشه داخلی چشم سرپایین دیده نشود.

4-چشم های افتاده:گوشه خارجی سایه را متمایل به بالا کشیده و گوشه خارجی خط چشم را هم به سمت بالا امتداد می دهیم و اصلا برای پایین چشم ا ز خط چشم استفاده نمی کنیم و پایین چشم ر با سایه حالت می دهیم

بازديد : 2669 بار
 
آمار كاربران

 
ورود به سايت
نام کاربری

رمز عبور

چنانچه تاکنون عضو این سایت نشده اید می توانید با تکمیل فرم مخصوص عضویت به جمع کاربران این سایت بپیوندید و از امكانات مخصوص كاربران استفاده نمائيد .

 
تصاوير برتر